حتما قبل از خواندن این مقاله، مقاله بهترین یوتیوبرهای ایرانی را بخوانید تا با افرادی که در این مقاله قرار است درآمد یوتیوبر‌های ایرانی را بررسی کنیم و آشنا شوید. البته درآمد یوتیوبر‌های ایرانی به عوامل زیادی بستگی دارد.

در اینجا به ۷ روش کسب درآمد در یوتیوب به صورت کامل پرداختیم که می‌توانید مطالعه کنید. در این مقاله قصد داریم از مهم‌ترین روش کسب درآمد که دٰرآمد از طریق بازدید تبلیغ است بپردازیم.
در این روش کسب درآمد به مقدار بازدید شما بستگی دارد و این مهم نیست که چقدر سابسکرایبر دارید. کانال‌هایی وجود دارند که با سابسکرایب کم ولی چند ویدئو ترند بازدید‌های زیادی گرفته‌اند.
اما ما قصد داریم درآمد یوتیوبر‌های ایرانی که به صورت منظم و ماهانه درآمد دارند را بررسی کنیم.

۱۰.آروین شو (Rwin Show)

کانال آروین یک کانال گیمینگ است. آروین در حال حاضر حدود ۳۵ هزار سابسکرایبر دارد و در سوئد زندگی می‌کند. میانگین بازدید او در ۳۰ روز گذشته حدود ۱ میلیون ویو بوده است. میزان درآمد یوتیوب او چیزی بین ۲۰۰ تا ۲۵۰۰ یورو در ماه است.

۹. اسکیل وید (SkillVid)

اسکیل وید یک کانال آموزشی است که توسط امیر عباس عبدالعلی مدیریت می‌شود. در آن به آموزش یوتیوب، ادیت ویدیو در گوشی و لپ تاپ و … می‌پردازد.

اسکیل وید حدود ۵۶ هزار دنبال‌کننده دارد. در ۳۰ روز گذشته نسبت به زمان نگارش این مقاله حدود ۳۵۵ هزار بازدید داشته است.
درآمد او از این مقدار بازدید به صورت ماهانه حدود ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو است.

۸. تاکسیک گرل (Toxic Girl)

کانال تاکسیک گرل حدود ۶۸ هزار سابسکرایبر دارد. او حدود ۳ میلیون بازدید در ماه گذشته داشته است. با این مقدار بازدید حدود ۵۰۰ تا ۸۰۰۰ دلار درآمد دارد.

۷. ختن (KHOTAN)

ختن تقریبا ۶۹ هزار دنبال کننده دارد. او از ویدیو های تولید شده در ۳۰ روز گذشته حدود ۵ میلیون بازدید داشته است. این مقدار بازدید درآمد میزان درآمد یوتیوب او را به حدود ۱۰۰۰ تا ۱۴۰۰۰ یورو رسانده است.

۶. موبونیوز (MoboNews)

موبونیوز کانالی با موضوع بررسی موبایل و گجت‌های تکنولوژی است.موبونیوز عمده درآمدش در اینستاگرام است اما مدتی است که درآمد و بازدید های کانال یوتیوبش هم قابل توجه شده است.موبونیوز در حال حاضر ۷۵.۵ هزار دنبال کننده دارد و در ۳۰ روز گذشته حدود ۱.۳ میلیون بازدید داشته است.میزان درآمد یوتیوب او حدود ۵۰۰ تا ۳۵۰۰ هزار یورو است.

۵. امیر توسلی (Amir Tavassoly)

امیر توسلی اخیرا بدلیل فعالیت کم بازدیدش کم شده است. اما او با۷۵ هزار دنبال کننده و ۳۵۰ هزار بازدید در ۳۰ روزه گذشته درآمدش کاهش یافته و چیزی بین ۱۰۰ تا ۱۰۰۰ یورو است.

۴.کیودی پای (kewDiePie P)

کیودی پای یک کانال سرگرمی است. صاحبش کیان در آمریکا زندگی میکندو او در حال حاضر ۱۰۱ هزار دنبال کننده دارد . میانگین ۳.۸ میلیون بازدید در ماه می‌گیرد و میزان درآمد یوتیوب تقریبی اون بین ۱۰۰۰ تا ۱۰۰۰۰ یورو است.

۳. فرشاد سایلنت (Farshad Silent)

فرشاد سایلنت یک کانال سرگرمی است. او در حال حاضر در سوئد زندگی می‌کند. رشد او نسبت به دیگر یوتیوبر های ایرانی بیشتر بوده است. او در حال حاضر ۱۱۵ هزار سابسکرایبر دارد. او روزانه ویدیو قرار میدهد و به دلیل جذاب بودن ویدیو هایش بازدید بالایی میگیرد. در ۳۰ روز گذشته ۱۰.۵ میلیون بازدید داشته است.
میزان درآمد یوتیوب او در حدود ۲۰۰۰ تا ۲۹۰۰۰ یورو است.

۲. میا پلیز (Mia Plays)

میاپلیز یکی از بهترین و پردرآمد های یوتبوب فارسی است. میا در کانادا زندگی میکند. او با اپلود ۵ تا ۶ ویدیو در ماه حدود ۷.۵ میلیون بازدید می‌گیرد.
کانال او ۱۲۹ هزار دنبال کننده دارد و میزان درآمد یوتیوب او ۲۰۰۰ تا ۲۰.۰۰۰ هزار یورو است.

۱. آریا کئوکسر (ARIA KEOXER)

آریا کئوکسر بهترین یوتیوبر ایرانی است. او در ترکیه زندگی میکند. او از قدیمی ترین یوتیوبر های ایرانی هست و تقریبا به صورت روزانه ویدیو دارد. این استمرار و تلاش باعث شده او در حال حاضر ۱۴۴ هزار دنبال کننده داشته باشد و به صورت میانگین ۱۲ میلیون بازدید در ماه داشته باشد. میزان درآمد یوتیوب او در ماه حدود ۳۰۰۰ تا ۳۱۰۰۰ یورو است.

جمع بندی

همه این عدد ها تقریبی است و درآمد یوتیوبر‌های ایرانی به عوامل زیادی بستگی دارد. مثل مکان یوتیوبر، مقدار فعالیت، ارزشی که یوتیوبر برای یوتیوب دارد و …
این آمارها از طریق سایت سوشیال بلید گرفته شده است. شما هم می‌توانید در یوتیوب درآمد کسب کنید ولی قبلش باید تولید محتوا را یاد بگیرید.

  1. Here’s How TOP 1% Of Marketers Make Profits

    Hey,

    Did you know… that Online Learning is the quickest growing market in the education industry with a whopping 900% growth rate since 2000?

    You’ve already left a lot of money on the table (and are leaving even more with each passing day) if you haven’t tapped into this market.

    Click here to see how the TOP MARKETERS are doing it. https://bit.ly/Generate_Income


دیدگاهتان را بنویسید

نظر خودتون در مورد این مقاله رو با ما به اشتراک بگذارید.