ابزار های کمکی یوتیوب برای افزایش بازدید راحت

با داغ تر شدن بحث تولید محتوا در یوتیوب و افزایش فعالیت مردم در آن، استفاده از ابزار های کمکی یوتیوب برای راحت شدن و بهتر شدن روند تولید محتوامون نیاز است.

Read more
افزایش بازدید یوتیوب

۵ روش افزایش بازدید کانال یوتیوب✔

با توجه به افزایش فعالیت مردم فارسی زبان در یوتیوب و جذابیت درآمدی این سایت، اینجا برتون روش‌های روآمدزایی یوتیوب رو گفتیم، محتوای زیادی برای انتخاب بینندگان وجود دارد.

Read more
درآمد یوتیوبر‌های ایرانی

🔶 درآمد بهترین یوتیوبر‌های ایرانی 💲

حتما قبل از خواندن این مقاله، مقاله بهترین یوتیوبرهای ایرانی را بخوانید تا با افرادی که در این مقاله قرار است درآمد یوتیوبر‌های ایرانی را بررسی کنیم و آشنا شوید. البته درآمد یوتیوبر‌های ایرانی به عوامل زیادی بستگی دارد.

Read more

بهترین روش های کسب درآمد اپلیکیشن📱 چگونه از اپلیکیشن پول دربیاوریم؟💲

روش‌های کسب درآمد اپلیکیشن یعنی چگونه یک کسب و کار مبتنی بر اپلیکیشن می‌تواند از کاربرانش پول در بیاورد. سنگ بنای هر کسب و کاری سود‌دهی است. تا حالا براتون سوال شده که درآمد اپلیکیشن موبایل چقدر است؟ما به شما بهترین روش های کسب درآمد اپلیکیشن را نشان میدهیم و یاد میدهیم چگونه از اپلیکیشن پول در بیاورید. همینطور انواع تلبلیغات در اپلیکیشن را یاد میگیرید.

Read more
ایده های یوتیوب

💥کاربردی‌ترین ایده های تولید محتوا در یوتیوب⚡

اگر تا به حال یوتیوب صرفا یک سایت سرگرمی‌و فیلتر شده بود وقت آن رسیده که نگاهتان را کمی‌تغییر دهید. در سال ۲۰۲۱ دیگر وقتش است که کانال یوتیوب داشته باشید و تولید محتوا انجام دهید.

Read more
برترین یوتیوبر‌های ایرانی

🔟🔝۱۰ یوتیوبر برتر ایرانی در ۱۴۰۰؛ به همراه لینک کانال❗

همانطور که می‌دانید، جامعه یوتیوب ایرانی روز به روز در حال رشد است. امروز قصد داریم بهترین یوتیوبرهای ایرانی رو با هم بررسی کنیم. از شروع و نوع فعالیتشون بگیم و ببینیم با تولید محتوا در یوتیوب می‌توان به چه جایگاهی رسید.

Read more
پادکست‌های کسب و کار اینترنتی

🎙 پادکست‌های کسب و کار اینترنتی : نمونه‌های الهام‌بخش و پرطرفدار در دنیا

در این مقاله با نیت الهام بخشی به شما برای تولید محتوا یا یادگیری از آن‌ها تعدادی از پادکست‌های کسب و کار اینترنتی را برای شما لیست کرده ایم. پادکست‌هایی که قطعا ارزش شنیدن و مطالعه دارند.

Read more
روش های کسب درآمد از یوتیوب

🎦 کسب درآمد از یوتیوب؛ ۷ روش فوق‌العاده که شاید نمی‌دانستید! ⏯

این روزها که تولید محتوا بسیار بیشتر از قبل ارزشمند شده است. (به دلیل بالا بودن ارزش دلار کسب درآمد دلاری) همه به دنبال رسیدن به این نوع از درآمد هستند؛ یکی از بهترین گزینه‌هایی که به چشم می‌آید کسب درآمد از یوتیوب است.

Read more
تولید محتوا

✔ تولید محتوا: واکسنی برای آینده همه‌ی ما💉

این روزها همه راجع به اهمیت تولید محتوا صحبت می‌کنند. اما باید بدونیم که محتوای چیه؟ چرا باید تولید محتوا کرد؟‌ چطور این کار و باید انجام داد و ایده‌ی تولید محتوا رو از کجا باید پیدا کرد؟

Read more
درآمد اپ

چگونه درآمد اپلیکیشن موبایل را زیاد کنیم؟ درآمد اپلیکیشن‌‌ موبایل چقدر است؟

بازار برنامه‌های موبایل به سرعت در حال رشد است. این صنعت عظیم هر روز در حال گسترش است و به نظر نمی‌رسد به این زودی‌ها هم متوقف شود. توسعه دهندگان دائما در حال افزایش هستند و تعداد برنامه‌ها نیز همین طور است. بدون شک، درآمد اپلیکیشن‌ موبایل همه رکوردها را خواهد شکست.در این مقاله به شما میگیم چگونه میزان درآمد اپلیکیشن موبایل را زیاد کنید؟

Read more