توسعه نرم‌افزارهای تحت وب

توسعه نرم‌افزارهای تحت وب


دپارتمان اینوسافت

دپارتمان اینوسافت
 

ما و نرم‌افزارهای تحت وب

همانطور که می‌دانید هر آنچه که در فضای اینترنت از طریق مرورگرها می‌بینیم به نرم‌افزارهای تحت‌وب معروفند. تیم اینوسافت از فضای فریلنسری (کسانی که در محیطی غیر رسمی به کار مشغولند) و در قالب تک نفره یا تیم‌های کوچک سال‌ها مشغول فعالیت بوده و از انتهای سال ۹۵ به آرامی گرد هم آمدند و در مهر سال ۹۷ تصمیم گرفتند که رسما به توسعه نرم‌افزار مشغول شوند. اولین و قدیمی‌ترین خدمت اینوسافت این بخش بوده و در این مدت کوتاه از طراحی وبسایت گرفته تا فروشگاه‌های اینترنتی، از نرم‌افزارهای سازمانی گرفته تا ایده‌های استارتاپی را پیاده سازی نموده است.


زمانبندی

از ما زمان دقیق پایان پروژه را خواهید شنید. ضعف سال‌های گذشته که تبدیل شد به ویژگیِ امروز.

خلاقیت

کم توقعی کارفرما در یک پروژه، باعث نمی‌شود تا ما در اجرا، خلاقیت به خرج ندهیم.

مستندات

نه آنقدر زیاد که هزینه پروژه را بالا ببریم و نه آنقدر کم که نتوانید با دیگری ادامه دهید.

کد تمیز

دوست نداریم کاری انجام دهیم که تا ابد کارفرما را وابسته خود نماییم. دوباره تجربه‌اش نخواهید کرد.

ما و نرم‌افزارهای تحت وب

روند کار ما


اکثر پروژه‌های ما طی مراحل زیر انجام می‌گیرد:

زمانبندی و قرارداد

در این مرحله ابتدا کارشناسان تحلیل ما طی جلساتی با شما طرح کلی نرم‌افزار یا وبسایت را شناسایی و فرایندهای آن در لایه بیزنس را به صورت خلاصه ترسیم می‌نمایند. سپس امکانات مورد نیاز از آن استخراج شده و تسک‌ها (وظایف) اولیه و زمان و تخصص مورد نیاز از آن استخراج می‌شود. هزینه و زمان تقریبی به شما ارائه شده و در صورت تایید قرارداد اولیه تنظیم می‌گردد.

روند کار ماآغاز پروژه

پس از عقد قرارداد تحلیل تکمیلی پروژه آغاز می‌گردد و حدود امکانات پروژه در قالب مستندات به شما ارائه خواهد شد و از ابتدا در جریان پیشرفت پروژه قرار خواهید گرفت. پس از تحلیل دقیق پروژه طراحی اولیه نرم‌افزار صورت خواهد گرفت. روند طراحی تا جلب رضایت شما ادامه یافته و نمونه پروتوتایپ آن تحویل تیم توسعه نرم‌افزار قرار خواهد گرفت.

روند کار ماپیاده سازی

هر پروژه بسته به اهمیت و اندازه آن، یک مدیر پروژه،‌ یک مدیر فنی و یک ناظر کیفی دارد تا در هر مرحله از کیفیت کار و رعایت زمانبندی اطمینان حاصل شود. مستندات پروژه، در خلال پروژه تدوین شده و در پایان جمع بندی و تحویل می‌گردد. آموزش‌های کاربری نرم‌افزار نیز طبق نیاز و کاربری نرم‌افزار تهیه و تحویل خواهد شد. در پایان نیر نصب و راه اندازی و تست نهایی صورت می‌گیرد. تست شامل امنیت، پیاده سازی درست طراحی و تست کاربر نهایی بوده و پروژه تحویل شما خواهد شد.

روند کار ماپشتیبانی

هر نرم‌افزار بسته به مذاکرات اولیه یک دوره پشتیبانی رایگان خواهد داشت. پس از آن نیاز به توافق و عقد قرارداد پشتیبانی خواهد بود. پشتیبانی شامل مواردی مانند بروز رسانی نرم‌افزار و رفع ایرادات احتمالی می‌باشد. معمولا هرساله حدود ۲۵ الی ۳۵ درصد مبلغ قرارداد اولیه جهت پشتیبانی نرم‌افزار اخذ خواهد شد. قراردادی که شامل امکانات جدید نیز باشد قرارداد پشتیبانی و توسعه نامیده می‌شود که به مبالغ فوق هزینه نفرساعت توسعه نیز افزوده می‌شود.

روند کار ما

تعرفه خدمات طراحی سایت


قیمت‌هادر اینوسافت بر مبنای نفرساعت محاسبه می‌شود.قیمت تقریبی چند پروژه به صورت نمونه آورده شده است.

سایت شخصی


از ۲ میلیون


یکسال پشتیبانی
تضمین امنیت
پاسخگویی ۲۴ ساعته


ثبت درخواست

سایت شرکتی


از ۳ میلیون


یکسال پشتیبانی
تضمین امنیت
پاسخگویی ۲۴ ساعته


ثبت درخواست

سایت فروشگاهی


از ۵ میلیون


یکسال پشتیبانی
تضمین امنیت
پاسخگویی ۲۴ ساعته


ثبت درخواست

آیا نیاز به طراحی سایت دارید؟


آیا نیاز به طراحی سایت دارید؟

عمده سفارشات این بخش، طراحی سایت برای مشاغل و اشخاص است. در صورتی که در این زمینه پرسشی دارید با کمال میل پاسخگویتان هستیم.


مشاوره طراحی سایت می خواهم.

سوالات رایج شما


برخی از سوالات شما

با چه زبانی کار می‌کنید؟

در اکثر پروژه‌ها از انواع فریمورک‌های PHP استفاده کرده‌ایم اما در بسیاری از پروژه‌ها از زبان‌های دیگری برای بالا بردن بهره‌وری سایت‌ها و نرم‌افزارها استفاده کرده‌ایم. 

از قالب‌های آماده استفاده می‌کنید؟

بسته به میزان هزینه مشتری دارد. درصورتی که طراحی خاصی مد نظر شما باشد تیم طراحی ما طرح مورد نظر شما را پیاده می‌نماید و قالب اختصاصی شما پیاده‌سازی خواهد شد.

دلیل تفاوت قیمت‌ها در چیست؟

با توجه به اینکه تحلیل پروژه یه نوبه خود یک پروژه زمان‌بر است، ممکن است درک شرکت‌ها از نیازهای شما متفاوت باشد. در صورت داکیومنت مشترک اگر با اختلاف قیمت مواجه شدید می‌تواند در استفاده از زیرساخت‌های آماده آن شرکت یا تیم باشد. در میزان تعهد و زمانبندی وشرایط خاص آن شرکت. فریلنسرهای آزاد معمولا می‌توانند کمترین هزینه‌ها را به شما اعلام نمایند اما در پشتیبانی‌ها و دریافت مستندات همانند شرکت‌ها عمل نخواهند کرد. اگر گزینه قیمت از هر چیزی برای شما مهم‌تر است می‌توانند انتخاب خوبی باشند. انتخاب یک شرکت با فرایندهای استاندارد در زمانی که تداوم پروژه و تغییرات و پشتیبانی برای شما مهم است انتخاب بهتری برایتان خواهد بود.

هزینه پشتیبانی در سال‌های بعد به چه میزان خواهد بود؟

معمولا بین ۲۰ تا ۳۰ درصد مبلغ کل قرارداد با احتساب نرخ تورم سالانه که البته این حالت معمول بوده و در شرایط مختلف می‌تواند این اعداد تغییر نماید.

برای راه‌اندازی یک سایت چه هزینه‌هایی وجود دارد؟

فضای نگهداری مانند هاست یا در سایت‌ها و نرم‌افزارهای با کاربر آنلاین بیشتر، سرور مجازی یا سرور اختصاصی در موارد خاص. در صورت تهیه سرور نیاز به هزینه مدیر سرور نیز خواهید داشت. آنتی ویروس سالانه و پنل مدیریت فایل‌ها که هزینه دلاری و سالانه دارند را نیز به آن‌ها اضافه کنید. البته در صورت استفاده از هاست‌ نیاز به این هزینه‌ها نخواهد بود.